rinpoce
2002.05.11
0
0
99
Ez igy igaz. Ez a kifejezés sokkal elöbröl valo. A komplett undormányos szohasználat már honapokkal elöbb beindult, hála az SZDSZ-nek. Azért a tényekhez ragaszkodni kéne!
Előzmény:
fxor (97)