fxor
2002.05.11
|
|
0 0
97
|
"A hitlerjugend, arról a bizonyos tf-en levő beszédről, és a második forduló éjszakáján látható, barátságosan ünneplő VESZTESEK-ről jutott eszünkbe!" ezt is rosszul tudod: nektek már a plakát kisfiúról is a hitlerjugend jutott az eszetekbe. (kaleb és mások). mert betegek vagytok. |
Előzmény: tomajer (93)
|
|