Ugyi, ez nem lehet belesulykolva, hiszen ezt már ott a téren a ti főnökötök hozta szóba!!!
Miután, a közszolgálati mulasztásának köszönhetően, erről a szeánszról nem volt élő egyenes közvetítés, tehát nem is tudom, hogy milyen lehetett a hangulata:-(((
A hitlerjugend, arról a bizonyos tf-en levő beszédről, és a második forduló éjszakáján látható, barátságosan ünneplő VESZTESEK-ről jutott eszünkbe!
Akár hiszed, akár nem, nekem pl. nincs szükségem arra, hogy megmondják, mitől féljek!!! Én már, amikor élő egyenesben halgattam felemelő szavait, akkor féltem! Féltem, hogy megőrült, hogy elveszti az önkontrolt, hogy nagyon nagy bajt csinál:-((( Nem így történt, szombatra lehiggadt. De asszem ez nem rajta múlt!
De azóta a kedd óta tudom, hogy tényleg bármire képes:-(((