tomajer
2002.05.10
|
|
0 0
90
|
Mi nem tudhattuk, hogy kezdödött anno, de nekünk ezt mondták.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Gondolod, már előre az iskolában ezt tanították, mert tudták, hogy húsz év múlva lesz egy Orbán nevű pasi, akit utálni fognak, és az teljesen spontán így fog viselkedni:-)))
Tehát, már jó előre megvezettek minket, hogy a paliról, a fasizmus jusson eszünkbe!
Vik-tor! Vik-tor! Vik-tor! |
Előzmény: rinpoce (89)
|
|