rinpoce Creative Commons License 2002.05.10 0 0 89
Találtam egy nagyon fontos mondatot:
Az meg, amit kedves (lassanként már csak ex) miniszterelnökünk művel, bizony erősen közelít ahhoz, amit a náci és a fasiszta pártok műveltek indulásként. Illetve ahhoz, amit anno nekem tanítottak róluk...

Mi nem tudhattuk, hogy kezdödött anno, de nekünk ezt mondták. Egy valamit mindenki elfelejt, vagy el akar felejteni: Hitler katonai csapatokat hozott létre, amiröl inkább amerikai dokumentum filmet lehetett látni, néhány bunko a nagy amerikai erdöben gyakorlatozik. És itt megemliteném bizonyos értelmiségi körök számomra nem elfogadhato viselkedését, ui. pontosan tudták, mit hallgatnak el, ezekkel a populista hasonlatokkal.

Nézd: Én mindig az egyenes dolgokat szeretem, és mindig magam itélem meg a dolgokat. Meglehet tévedek, viszont nem vezetek meg senkit és én sem hagyom, hogy megvezessenek. Én kivárok, mit tesz a Fidesz, nem tudom egyenlöre mit gondoljak, amit meg leirtam, azok tetszenek.

A kommunistákra, amig el nem megy az amortizált felsö száz nem szavazok. A fiatal MSZP tagokkal már semmi bajom.

Ui: Ha mégegyszer kijavitod a hejesirásomat(!) bosszubol ideirok egy anekdotát! Vagy egy dif egyenletet!
A mindenségit a bölcsészének....

Előzmény: Birka vagyok BEEE (86)