saint777 Creative Commons License 2002.05.09 0 0 82
Igazad van rinpoce! tudod meg mindig tartja magat az a "hiedelem", hogy csak az a jo diplomata, aki lefekszik az eppen aktualis nagyhatalomnak, regen a szovjetunionak, most az europa unionak. Holott a karakan, nem megalkuvo emberek sokkal nagyobb megbecsulest valtanak ki. Meg mindig nem divat kimondani bizonyos dolgokat. Orban nagyon igazat mondott, amikor azt fejtette ki, hogy, akik azon (ezen) az oldalon allnak megbelyegzesre es le-antiszemitazasra, le-nacionalistazasra stb. szamithatnak. Ez teljesen igy van.