HoKr Creative Commons License 2002.05.09 0 0 80
Mert minket elsosorban az erdekel, hogy mi van... :)

Nem elunk a jovoben, merthogy az bizonytalan (igen, a Fidesz alatt is bizonytalan a jovo, mertha nem az, akkor te latnok vagy :)).

A kormanynak nem az a feladata, hogy iranyitsa az orszagot, hanem hogy kiszolgalja. (Nincs szukseg allamilag tamogatott hazafisag-kampanyra, merthogy ez velemeny kerdese) Ti mennyit tiltakoztok -utolag- a kommunistak propagandaja miatt? Ugyanaz lilaban.

Per pillanat az van, hogy volt (van) a Fidesznek nehany eleg gonosz huzasa az utobbi idoben.

Elj a manak.

Előzmény: rinpoce (76)