HoKr
2002.05.09
|
|
0 0
80
|
Mert minket elsosorban az erdekel, hogy mi van... :)
Nem elunk a jovoben, merthogy az bizonytalan (igen, a Fidesz alatt is bizonytalan a jovo, mertha nem az, akkor te latnok vagy :)).
A kormanynak nem az a feladata, hogy iranyitsa az orszagot, hanem hogy kiszolgalja. (Nincs szukseg allamilag tamogatott hazafisag-kampanyra, merthogy ez velemeny kerdese) Ti mennyit tiltakoztok -utolag- a kommunistak propagandaja miatt? Ugyanaz lilaban.
Per pillanat az van, hogy volt (van) a Fidesznek nehany eleg gonosz huzasa az utobbi idoben.
Elj a manak. |
Előzmény: rinpoce (76)
|
|