Kopasz Creative Commons License 1999.03.17 0 0 45
Hali Mindenki!

Végre egy topic, ahol normális vélemények hangzanak el (többnyire). Na akkor én is....(talán normális lesz)
Az szerintem is egyértelmű, hogy Magyarország és Lengyelország felvonulási terep Európában egy kelet nyugati háborúban. De hát ez a földrajzi adottságok miatt van így. Mindenesetre szerintem egy fokkal jobb a NATO felvonulási terepének lenni, mint volt a szovjetekének. A NATO már presztízsből sem hagyná magára a szövetségeseit. Ezt az oroszokról a mai napig sem hiszem el.
SZVSZ az orosz veszély meg nem csökken, éppen azért lehet könnyen szikrát csiholni ott Moszkva környékén, mert olyan nagy kakiban vannak, amilyenben. Nem ez lenne az első példa arra, hogy a belső társadalmi problémákat egy háború generálásával (külső ellenségkép!) próbáltak meg megoldani a "tehetséges" politikusok. Valami ilyesmi miatt támadta meg Szaddam Irakot.
Egyszóval ezen a földrajzi helyen semlegesnek maradni nem igazán megy, ezt már a II. vh. is megmutatta. Jelenleg pedig az egyetlen választási lehetőség a NATO.
Üdv: Kopasz