Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.05.06 0 0 80
Egyetértek Veled nagyjából. Amiben eltér a véleményünk az az , hogy a két forduló között azt tapasztaltam, hogy mindegy mit mond, csak Orbán mondja. Sajnos ezt a választási kampányt 4 év kitartó kampányolása elözte meg. 4 éve mást sem hallani, hogy milyen jó nekünk, milyen jó az országnak és aki ezt nem hiszi el bemondásra, az hazaáruló komcsi.-ez alatt a 4 éves pr-olás alatt
minden jó ami nekünk jutott az Orbán Viktortól származik. Ö nem egyszerüen a min.elnök, hanem maga a csodatévő, a jóságos, igazságos, a megmentő, akinek szavait vakon és süketen el kell hinni, nem kell gondolkozni, mert arra itt van Ő
aki ezt megteszi helyettünk. Csoda hogy elérte azt a státuszt ahol most van?A fiatalok minden szavát elhiszik, mintegy felettünk álló lénynek tekintik, aki megoldja majd a nép, a nemzet gondjait.Meg a pap is ezt mondta.Hát akkor minden rendben. Nem?Hiszen eljött Amerika a lehetőségek
hazája,itt mindenkiből lehet m.elnök, még orbánből is, akkor talán nekem is sikerül. Orbán sem talált igazi munkára az egyetem elvégzése után, nekem sem lesz, de ha elvégzem az egyetemet, akkor Orbán mintáját követem és én is m.elnök lehet. Hát ez már maga a Kánaán!Még folytathatnám, de baromira elkeserit, hogy a továbbtanuló ifjuság, (Dávid I.szerint ők lesznek a plussz, amit beviszünk az Eu-ba)nem gondolkozik, nem használja a fejét.Szűkössek és felületesek az ismereteik nem olvasnak szépirodalmat, sem egyebet eleget, a bulvárlapok nem a müveltség emelésére van kigondolva.
Pedig a korszerű müveltség alapja a polgári életnek.
Előzmény: Nyolcker (-)