rinpoce
2002.05.01
|
|
0 0
70
|
Az ajtot be lehet csukni, nade ebben a szép tavaszban? Huzza meg magát a szomszéd kutyája. Már igen jol érti, ha megrázom a söprüt....Egyszer a fiam a közelébe settenkedett, és egy nagyot ráorditott, azota nem jön át, ha itthon van. Én nem tudok akkorát orditani, és van két macskám is rendszerint a diofán...na meg a macskakaja, mi vagyok én, Robert bácsi? Nehéz teher vagytok ti nekem.... |
Előzmény: LAJKA (67)
|
|