rinpoce
2002.05.01
0
0
68
Látom, megszolalt az örangyalom. Én csak tanonc vagyok, most tanulom a legkisebb bántás müvészetét, erre SZVSZ legjobb terep a polforum.
Előzmény:
promike (66)