rinpoce
2002.05.01
|
|
0 0
65
|
Kedves Lakka!
Megértem a szempontjaidat, de sajnos nem tudok azonosulni velük, mert jelenleg a szomszéd kutyával(kollega) vivok nagy csatákat. Ha én hátramegyek a kertembe, ö átfurja magát a keritésen, bemegy a lakásomba, és a kismadaram kalitkáját cincálja. Szegény madárka szerintem még egy sokkot nem bir ki. Hiába pofázok a szomszédnak, igy csak a jo istenben, vagy egy kamionban bizhatok. Mit tehetnék, a sintéren kivül? A szomszéddal nem lehet beszélni, 100 éves. |
Előzmény: LAJKA (64)
|
|