tomajer
2002.04.30
|
|
0 0
63
|
Háát, az SzDSZ-t most tényleg bezárták a választási eredmények, de az MDF-et, meg épp ezek az eredmények szabadították ki!
Már látok lelki szemeim előtt, egy 15%-os MDF-et, egy 20%-os Fideszt, egy 7%-os Miép-et, és egy 6%-os Centrumot.
Isteni lesz nézni, ahogy lehazaárulózzák egymást:-))) |
Előzmény: rinpoce (62)
|
|