tomajer Creative Commons License 2002.04.30 0 0 59
Nagyon vicces:-(((
Tudod, a becsapott, csalódott hívek, nagyon bosszúállóak tudnak ám lenni!
Ettől a hajcihőtől, képes ám lemenni, a Fidesz népszerűsége, az MDF alá, és csak néznak majd bambán, hogy mi történt:-)))
Az ugyi már eldőlt, hogy jogilag, az Iboly hülyét csinált a nagytestvérből, és fele-fele arányban kell osztozni a lóvén:-))) Lehet, hogy rövid időn belül, a szavazatokon is!
Előzmény: rinpoce (58)