tomajer Creative Commons License 2002.04.29 0 0 57
Pokorni?
Nem Orbán, azt ugye tuggyuk, Ő a Fidesz elnöke:-)))
Eddig minden választás után, három napon belül végeredményt lehetett hirdetni!!!
Pedig hidd el négy évvel ezelőtt, a szocik is nagyon meglepődtek:-)))
Előzmény: rinpoce (56)