tomajer
2002.04.29
|
|
0 0
57
|
Pokorni?
Nem Orbán, azt ugye tuggyuk, Ő a Fidesz elnöke:-)))
Eddig minden választás után, három napon belül végeredményt lehetett hirdetni!!!
Pedig hidd el négy évvel ezelőtt, a szocik is nagyon meglepődtek:-))) |
Előzmény: rinpoce (56)
|
|