tomajer
2002.04.29
|
|
0 0
55
|
Nekem állampolgári jogom kekeckedni, a politikusnak, pedig kötelessége az indulatokat, hiú reményeket lehűteni!
Ha a Fideszből egyetlen mérvadó politikus kimondaná, hogy gyerekek, ez hülyeség, akkor már régen túllennénk rajta. De valami általam nem ismert, de gyanított okból, nekik ez így jó:-((( |
Előzmény: rinpoce (53)
|
|