tomajer Creative Commons License 2002.04.29 0 0 55
Nekem állampolgári jogom kekeckedni, a politikusnak, pedig kötelessége az indulatokat, hiú reményeket lehűteni!
Ha a Fideszből egyetlen mérvadó politikus kimondaná, hogy gyerekek, ez hülyeség, akkor már régen túllennénk rajta. De valami általam nem ismert, de gyanított okból, nekik ez így jó:-(((
Előzmény: rinpoce (53)