rinpoce
2002.04.29
|
|
0 0
53
|
Változatlanul nem értem. Van a bizoccság és müköd. Eccer meg abbahaggya és ha a jövö nem is, de valami elkezdödik. Mi köze ennek a lázongo tömeghez, amelyik egy jot bögött, és visszaült az iskolapadba. Jövö jegelve 4 évre. A bizoccság önállo. Istenem. Ilyenek. Te is tudod, hogy állampolgári jogod kekeckedni. Ezt hivják demokrácdijának asszem. Nem biztos.:-) |
Előzmény: tomajer (52)
|
|