tomajer Creative Commons License 2002.04.29 0 0 49
Nem emléxem, hogy azokon, a majálisokon valaha lett volna valamilyen atrocitás. És nem hiszem, hogy többen lennének, mint tavaj, tavajelőtt, meg azelőtt!
Én szerintem, most négy csendes kellemes év jön, amikor megint végre mindenki, gondolhat, és mondhat azt amit akar!!!
Az ellenzék kritizálhat, az a dolga, nem fogja senki érte lehazaárulózni, A politikai posztokon, Miniszter, Államtitkár stb. olyanok lesznek, akik értenek is hozzá /ugye nem kell, a kisgazda minisztereket felsorolnom:-)))/ Végre gatyábarázzák Budapestet, mert kicsit több pénz, és energia ment el a csatára, mint amennyi arra kellett volna, hogy jól csinálják!
Nem zászlóátadásokra, és ünnepségek tömkellegére fog elmenni a pénz, hanem oda, ahol tényleg hasznosul.
Szóval rendben lesz itt minden, ne féltsd őket:-)))

Sokkal izgisebbnek tartom a jobboldalt!!! Mi fog most ott következni? Hány frakció jön ki a 188-ból?

Előzmény: rinpoce (48)