rinpoce Creative Commons License 2002.04.29 0 0 48
Nézd. Ö már 90 éves, Orbán még a fele sem. Világ életében kompromisszumokat kötött. Ez mindent megmagyaráz. Arra gondoltam, igy kéne élnünk. Azt hiszem, bennem is van hiba, vagy inkább sérelem, de a másik oldal?... Hát ott is. Azt nem tudom, mikor nyugodna le a liberális, balos oldal. Most olyan idök jönnek, amikor rájuk fog járni a rud, és átélhetitek az általatok eddig irt átkozodásokat. Most nem feltétlen rolad van szo. Jön a május elseje, nagy tömegek a bal oldalon.... Mi lesz? Ki fékezi meg?
Előzmény: tomajer (47)