rinpoce
2002.04.29
|
|
0 0
46
|
Ha ennyire nem akarod látni az orrod elött lévö tényeket, olvasd el a Népszabadság mai számában Habsburg Otto levelét, akit azt hiszem mind a két oldalon tisztelünk. Érdemes. És azt hiszem rájössz, hogy te legalább annyira meg vagy vezetve, csak nem olyan nyilt, egyenes beszéddel, ahogy azt Orbán szokta, hanem egy kicsit sunyibban. |
Előzmény: tomajer (45)
|
|