tomajer
2002.04.29
0
0
45
A kicsike kis szellemi diktatúra is diktatúra!!!
És az bizony már meg is valósult!
Ha így maradt volna, akkor még négy év mulva is két évre lennénk az Eu-tól! /vagy egy kicsit messzebb:-(/
Előzmény:
rinpoce (44)