gtokaji Creative Commons License 2002.04.29 0 0 53
tapasztalat is, es doki(k) szerint is elvileg nem kellene belemennie. szerencsere figyel a backup-funkcioja ennek a lottynek, hogy "if cullants in, then KILL", szal mire megtalalom a rohadtat, addigra mindig megdoglik. szerencsere.

de ezek szerint a "riaszto" funkcio nem valik be mindig. nem ertem, hogy miert nem tekernek egy kicsit az osszetetelen.
mult heten a kutya feje bubjaba ment be. elpusztult, mire megtalaltam. nem tudtam rendesen kiszedni, beszakadt a rohadek feje. ennek koszonhetoen a kutya egy hete atment punkba, kb. egy forintos nagysagu helyen felall a haja. oltari vicces, de akkor is, biztos fajt neki, meg hat az a bizonyos szovet-kilokodes is biztos jar valamivel (vo. szalka az ujjban, gondolom). mar megy lefele, de akkor is. ha golden csaj lennek, biztos kirohognem :)
az meg milyen ciki mar.

na mindegy. egyebkent csopogtetos, a spray-t en meg sem probaltam, ez a bohoc a hajszaritottol is retteg, szal minek stresszelni.

viz rulez, plane ha a gazdi probalkozik. akkor tele pofaval rohogve lehet belerohanni. ismeros :)

Előzmény: Lord Iffy (52)