Cyberslider Creative Commons License 2002.04.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Nah,ilyen topic még nincs :)
Akkor elkezdjük a békés tüntetés szervezését?:)
Tudom,volt már egy ilyen itt,csak nem valósult meg,mivel a matáv visszalépett...
Szerintem menjünk ki megint.. Hátha észheztérítjük őket!
Már megint ugyanaz lesz,mint a multkor.
Úgygondolom,hogy ez a megoldás semmiképpen sem jó,mert nem a fiatalokért van,a fejlődésért,a kis netezőkért.
ADSL,Kábelnet fejlesztés nem elég gyors,jelenleg is a legdrágábban netezhetünk európában,sőt...
Nálam se kábel,se ADSL,sokat netezek. Aki keveset? Az a kevesebbért is annyit fog így fizetni,mint eddig a többért,viszont még többet semmiképpen nem tud előhalászni.
Miért áll mindíg a fejlődés útjába a Matáv,miért nem lehet ésszerű csomagokat kialakítani?
Mindenkinek csak netre,stb?
Adsl pótlás 7500+Netár-ért? ADSL ár modemért? Ki fogja ezt fizetni egy eddig keveset netező?
Az internet egyre jobban beépül az emberek mindennapjaiba. Nem lehet elállni ennek a fejlődésnek az útját.
Véleményemet hosszabban egyébként kifejtettem a főtopicban is (http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9065887&uq=15)

Vonuljunk ki! Kérdezzük meg a leendő kormányzó koalíciót,mi a véleménye? Számíthatunk e valamilyen kedvezőbb megoldásra,kompenzációra?
Ha mindezekre kellően felhívjuk a figyelmet (újból) talán lenyugszanak a hamarosan országosan felkorbácsolt kedélyek.

Na: tüntetünk fiúk lányok? :-)