dr.kerekes Creative Commons License 2002.04.28 0 0 2209
Kedves Ismeretlen!

Mindenekelőtt köszönöm a konfessziót.
A könyvet nem olvastam, de elmondása alapján Önt jogdíj illeti meg.
Amennyiben kétséget kizáróan bizonyítani tudja "hozzászólása" eredetét, abban biztos lehet, hogy a levelében említett Kft. peren kívül fizetni fog Önnek.

A CD-n megjelent fotóival kapcsolatban amíg nem avizál tényszerűen, addíg nem tudok az Ön segítségére sem lenni.

Tisztelettel Kerekes

Kedves Dr. Kerekes,

ugyan nem nekem címezte, de engedje meg, hogy én is reagáljak a hozzászólására.
Mondhatni, a kezdetektõl fogva figyelemmel kísértem az LHV topicot, és webes mutációját, ahol a hozzászólásokat összegyûjtve, azokat CD-n meg lehetett venni.
Amennyiben emlékezetem nem csal, erre utánvéttel volt lehetõség, s mindössze 3 db-ot rendeltek meg belõle, 1500 FT+ postaköltség áron.
Sajnálatos módon a szóban forgó CD-n az én fotóim is rajta vannak, természetesen ehez nem adtam a hozzájárulásomat, a megkérdezésem nélkül történt mindez. 100% biztonsággal nem tudom állítani, hogy ki volt az, aki a CD-t árulta, de azt hiszem a sejtéseim mégis jók.

Nemrégiben megjelent egy könyv is, 2001. decemberében.
Abban a könyvben (XXX- alcím: XXX, XXXX, riportok a XXX írta XXX, Kiadó: XXX Kft) többek között az én hozzászólásaim is benne vannak, amihez én nem járultam hozzá.
Az "író", még a könyv megjelenése elõtt e-mailben kérte, hogy dolgozzunk együtt, amire én kategorikusan nemmel válaszoltam, és õ ennek ellenére szerkesztette ilyen módon a könyvet.

Tudom, ez nem éppen adózással kapcsolatos, de szeretnék valamiféle jogorvoslatot találni ebben az ügyben, és, lévén az internet jogi szabályozása mondhatni jelenleg is elég hézagos, nem tudom, kihez is fordulhatnék.
Amennyiben tud, és kérem válaszoljon.

Üdvözlettel,XXX

Előzmény: dr.kerekes (2208)