Babaloo
2002.04.25
|
|
0 0
31
|
Megnézném ezeket a nickeket, de ha hasonlóan görény topikokat nyitottak, akkor ugye minek. Bocs, hogy épp ebben a szárnyaló topkban tört ki belőlem ez a kérés, de most tényleg, miután te is egy ilyen suttyó című topikot nyitottál, mondd meg légyszi, miért? Nem lehetett volna mondjuk: Miért nem tud nyerni a baloldal? a címe. Muszáj szemétkedni, mi. |
Előzmény: rinpoce (8)
|
|