alfredoo Creative Commons License 2002.04.21 0 0 48
fidelia

ezert nem kellett volna kulon bocs.

raertel volna akkor amikor felhorgadtam volna hogy te szemet fidelia hogy mered ezt afrdoi-t irni amikor tudhatnad hogy ez azt jelenti hogy....

de semmi ilyet nem irtam es irtam volna...

pannonnal kapcsolatban felreertesz es a szarmazasod sem erdekel... legfeljebb hogy mint fidelia csinos fiatal no vagy az agyamban de hat ez is mindegy....

pannon radioban eleg lenne ha azt irnad hogy alfredoo ha igaz es ismetlem igaz amit irtal akkor ez tenyleg egy szemet, aljas goebbelsi modszer. ha meg nem igaz akkor alfredoo sajnos te vagy egy szemet aljas goebbelsi modszer. ez igy korrekt?

irnek meg egy peldat. fikazzak(zuk) a nagytoket? hogy milyen stb stb. erre idejon a westel es a pannon. es egyidoben az aranyos kis vallalkozok meg nagyobbak is proxikon keresztul bekuldtek apro kis hajlektalanokat meg mindenfele urget es elofizettek. 3-4 het alatt szexvonalakon, kulfoldi hivasokon keresztul megkarositottak a cegeket 5-6 milliard forinttal. jobboldali es baloldali magyar ismetlem MAGYAR vallalkozok. es ugyanezen magyar vallalkozok egyes partjai fikazzak a nagytoket. a magyar rendorseg semmi hitelterdemlo eredmenyre nem jutott ekkora rablas ugyeben, a tarsasagok megszigoritottak a belepesi felteteleket....

es a partok egyresze fikazza a nagytoket. nem a kistoke altal megvasarolt rendorseget... nem am! hanem a nagytoket. a nep meg ezerrel tapsol es lehet hogy a szoveggel valasztast is lehet nyerni. fikaztak az aruhazat mert elkapott egy MAGYAR aruhazi tolvajt. egyebkent sokat elkapott mert sajnos ilyen lopos neppe valtunk. de nagyon jo volt az aruhazat fikazni. fikazni jo. ezerrrel a legjobb!!!!

Előzmény: Fidélia (47)