Andy Capp Creative Commons License 2002.04.16 0 0 6
Andy Capp - igazad van ;)
Na most mond meg, hogy mikor nem?:) De, mert ezt olyan eleselmelyuen eszrewetted + neked is wan Tux-od (meg kerdezted is egyszer) most elmondom, hogy miert hasznalok annyi "w"-t.

Elosszor is, wensegemre eljutottam oda, hogy mar nincs olyan nyelw, amit jol tudnek (tan meg angolul irok legjobban, de ugyse igazan lyol). Ez az idegen nyelweknel nem zawar -- kulonben is, ha blody foreigner wagy, akkor csak art neked, ha jobban beszeled a nyelwet mint egy benszulott (es azt azert nem annyira nehez elerni:) --; de a magyar az anyanyelwem. Igy aztan ahelyett, hogy egnek azzal, hogy nehany helyesirasi hibat elkovetek inkabb azt a sorsot valasztottam, hogy igyekszem minnel tobb hibat elkowtni. (Csak aki mar probalta tudja, hogy ez milyen sok aprolekos es unalmas munkat igenyel!)

Masodszor, abban az idoben szocializalodtam netileg, amikor meg mindenki ismert mindenkit (mert woltunk wagy otszazezren), tehat mindenki egyeniseg wolt, ergo a tulnyomo tobbseg excentrikusan wiselkedett (ebbol a korbol maradtak meg a GNU cuccok rekurziw newei, wagy az olyan oreg bolenyek, mint Stallman -- a'propos: tudod ki az a Ludwig Plutonium?) es irt (pl. nem hasznalt nagybetut -- ez egy idoben rohadtul DIVATOS wolt). Hozzaszoktam hat, hogy normalis ember nem ir normalisan (az olyan, mint egy szowegszerkesztowel irt maganlewel).

Harmadszor, es konkretan a "w": tiz ulylyal gepelek es QWERTY klawit hasznalok, amit annak idelyen a brit angolra optimalizaltak. Ennek kowetkezteben a "w" (bal kez gyurus uj fel) "olcsobb" mozdulat, mint a "v" (bal kez mutato uj sregen lefele). (Probald ki!)

Ps. Feletek hogyan heggesztik a szoftware-t manapsag? (En csak addig csinaltam, amig nem wolt szabad.)

Előzmény: netizen (4)