ICTUS Creative Commons License 2002.04.08 0 0 751
Hali Dension!
A lejátszási pozició megjegyzése a virtualdir korszakában kitűnően működött. Most viszont legjobb

esetben is csak az utolsó szám elejére hajlandó visszaállni. De elég sokszor el sem találja, hogy

melyik volt az utolsó szám. Ugye megcsináljátok ugyanolyan profira ezt a ficsört, mint amilyen

régen volt. Pliz!

Más. A bekapcsolás után elég soxor nem indul el a lejátszás csak akkor, ha táp ki-be történik. Ez

nem csak az új beta verzióban jelentkezett, hanem a korábbiakban is. Talán most kissé gyakoribb,

de ez nagyon szubijektiv.

Az az érzésem, hogy a DSP procit nem sikerül inicializálni.

Kedves VBR!
Miért mondod, hogy csak a Jog gombot tudjátok konfigurálni? Hiszen most is definiálva van az "o"

gomb hosszú lenyomására a display kontraszt állítás. A Jog gomb összesen két funkciót bír el, amit

már az általatok kínált nagy választékból már ki is használtam. Tök jó lenne, ha a többi klassz új

funkciót is lehetne valahova konfigurálni. Pl az eloző/következő album funkciót az <> gombok

hosszú lenyomására. Ti. én speciel nem szoktam a számokba beletekerni. Pliz, gondoljátok meg,

hátha mégis lehetne a többi gombot is konfigurálni.

Azért kerestem a fade out cfg filokat, mert használni akartam ezt a funkciót. Ugyanis most semmi

ilyet nem csinál. Azt hittem külön be kell állítani.

Üdv: Ictus

Előzmény: VBR (750)