triple-x Creative Commons License 2002.04.08 0 0 3
Békét, nyugalmat! Én legalábbis ezt tartom a legfontosabbnak, és talán ezt jelentheti a mostani választási eredmény. Már tele volt a t.. hócipőm, hogy mindenki durván politizál, őszintén néha engem is elkapott a hév, amely nem helyes. Most talán mindenki megnyugszik és a munkával, saját magával, az életével foglalkozik, nem azzal, hogy ki a magyar, zsidó, hazaáruló, idegenszívű stb. Véleményem szerint nem lesz lényegi változás Magyarországon, csak nagyon kévés dolog lesz más. Bízom abban, hogy emelkedik a szakmai döntések aránya, minden téren, és úgy tűnik, hogy nem csak én gondolom így. Ja és nem két részből áll az ország, keresztény-polgár-nemzeti-magyarokból és a többi komcsiból, hanem egy ország leszünk, és nem érdekli a másikat, hogy milyen politikai nézeteket vallok mert ez huszadrangú kérdés, ez magánügy a ti, ők, én dolgom, A magyarok szerintem jól döntöttek, és ha a második forulóban győz a Fidesz, akkor remélem, hogy ők is "visszavesznek" ebből a túlzott radikalizmusból és újra beszivárog hozzájuk a liberalizmus szele...
Előzmény: Geyza (0)