szalka Creative Commons License 2002.04.06 0 0 7
Finoman szolva eleg kezdo haziasszony vagyok, nem vagyok allok a helyzet magaslatan a konyhaban. Sokorakat bibelodni, se idom, se kedvem, se kepessegem nincs. Viszont most a parom olyan munkahelyen dolgozik, ahol nincs kajalda a kozelben feloras elerhetosegben egy mcdonald van osszesen(es nem akarom, hogy ott ebedeljen) Az, hogy allandoan szenvicset visz az mar kicsit ego es egeszsegtelen is. Szoval probalkozok fozni dehat nem tul nagy a repertoarpom es eleg kotottek a lehetosegek. Ugyan van egy mikro odabent, de ennyi. Szoval olyasmit kell allandoan foznom, amit meg lehet enni etelhordobol nem kell hozza egy halom evoeszkoz, hanem egy villaval netalan kanallal meg lehet enni. Ja es persze taplalo. Raadasul a fozelekek nagyreszet nem igazan szereti a kedves, ugyhogy mindig ugyanazt a parfajta kajat szoktam neki csinalni, de mar csinbalni is unom oket, gondolom hat meg enni o mennyire unja. Rakottkel, karfiol es rakott krumpli van a teriteken. Azonlivul porkolt tesztaval vagy makaroni. Meg rizs csirkefalatkakkal.
Halado es kevesbe halado haziassszonyok otleteit varom, az se baj, ha reszletese megvalositasi segedletel jon :-)