leha Creative Commons License 1999.03.13 0 0 56
Valaha az is deviancia volt, hogy a nők szavazhatnak. Isten ellen való vétek minősítették az orális szexet, stb. De! Ez itt nem a hitgyüli! A duma lehet, hogy neked nem tetszik, vagy nem értesz egyet vele, de nem biztos, hogy áltoleráns. Lehet, hogy valaki jobban el bírja viselni a másik "hülyeségét", mint te. Ha szerinted az az öntelt és pökhendi, akit zavar, hogy olyan emberek minősítenek valamit - akár őt magát is -, akiknek közük sincs az egészhez, csak marhára ráérnek mást cseszegetni, ahelyett, hogy a saját házuk táján szétnéznének, akkor én is öntelt és pökhendi vagyok. Büszkén vállalom. Tudod, attól félek, hogy ha a buzikat kiutáltátok innen (esetleg a cigányokat, zsidókat, leszbikusokat, fetisisztákat, gerontofíleket), akkor majd jövök én is, mert kék szemem van (vagy barna). Mire jó ez a kirekesztő szemlélet olyanokkal szemben, akik neked valójában nem ártottak? (azt nem érzem elég oknak, hogy sértik a szépérzéked. Én nem szeretem a homoszexualitást. Ha egy szexpartiban egy fickó hozzám érne (akár csak véletlenül) nagyon szarul érezném magam (lehet, hogy hánynék), de amíg nem az én seggem kell nekik, addig nem zavarnak. És arra nem kaptam magyarázatot, hogy titeket miért?

leha

Előzmény: bnoplwk2 (54)