Ziggy Stardust Creative Commons License 2002.03.29 0 0 684
Sziasztok!
Egy kicsi ünneprontás: nem értek egyet a Pádár Margó feltámadásáról kapcsolatos véleményekkel. A Cornexi elleni labdaszerzése és gólja valóban szép volt és döntő pillanatban történt, de ez nagyon kevés. A rossz passzokról inkább nem beszélek, mert ami súlyosabb az a félszeg mezőnyjáték. Amint a labda hozzá kerül lelassul a támadás, ébred és összezár az ellenfél védelme, amit Margó általában egy gyenge passzal tetéz. Tudom, nem lehet könnyű Siti Eszti és Farkas Ági mellett játszani, de ... Nem akarom megbántani, de a jelenlegi Fradi leggyengébb pontja (Benyáts Beával együtt), akin nagyon sok múlik. Fontos gólokat dobott a Lublin ellen, fontos gólt dobott a Cornexi ellen, de a mérkőzés 60 percig tart.
Mondom ezt azért is, mert szerintem akárkit is igazol a Podgorica, verhető ellenfél. Remélem Németh András inkább taktikából pesszimista, mint valójában, mert az nekem egy kicsit erős lenne, hogy a Farkas-Siti-Sugár-Pádár I.-Lőwy-Kirsner -... csapattal felálló Fradi eleve esélytelen lenne. Azonban ha az egyik poszt lyukas (Margó /Benyáts), akkor annyi az egésznek.
Hajrá Fradi! Sziasztok!

Előzmény: Llaca (659)