martisz Creative Commons License 2002.03.28 0 0 9485
Hát, ha a Modell-KIT-ről van szó, én sem állom meg, hogy meg ne védjem őket.Pár csúnya szóban csak ennyi: A seggem is ki..ják, ha belépek az ajtón vagy ha csak telefonálok. Igaz, mint a marTRAIN anyagában is látszik, nem kevés pénzt hagytam már ott, de a legelejétől kezdve velem így működött a dolog, sőt miután a 2000-es év építkezéssel telt, nem kevés anyagi ráfordítással, akkor sem úgy bántak velem, mint egy csóró jött-ment-tel. Ennek ellenére én is vártam már 30 percet, mert az előttem lévőket szolgálták ki, és csak aztán szóltak hozzám, de én akár 2 órát is szívesen elnézegetem a kínálatot, legalább van időm átgondolni, hogy mit akarok. Szóval, amilyen az 'Adjon Isten' olyan a ... (tudjátok). Szerintem a legnagyobb gond az, hogy tudják kik vagytok, mert olvassák ezt a fórumot, tudnak mindenről, ami az előző 9 ezer hozzászólásban lejáratta őket, és azt hiszem, ha valakivel előitéleted van, azzal nehezen tudsz mézes-mázos lenni.
Egy szó, mint száz, mindenki ott költi a pénzét, ahol akarja, és ahol tetszik a kiszolgálás, de általánosan én egyik kereskedőre sem húznám rá a vizeslepedőt, hogy ilyen meg olyan...
Meg az is felesleges lenne, hogy minden héten leírnám, hogy milyen rendesek voltak velem, meg lebeszéltek valamiről, hogy ne vegyem meg, mert az nem jó, meg ha várok még egy hónapot, akkor fele ennyibe fog kerülni, mert velem ez is megesik. Azt hiszem ennek semmi értelme nincs, főleg ezen a fórumon. Jobban szeretem a vasúttal és a modellezéssel kapcsolatos hozzászólásokat olvasgatni, és okosodni mások tapasztalatából, tulajdonképpen ez motivált, amikor elkezdem a marTRAIN-t készíteni, hátha valaki hasznát veszi annak, amit meg én tudok...