ds9 Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1374
Soproni Ágnes fia, megkérte, hogy ölje meg az anyját, azért az egy kicsit más.
Megmagyaráznék neked néhány dolgot:

- gyilkosság:
odamegyek hozzád, jól fejbebaszlak, leszúrlak, lelölek, és/vagy más fizikai úton kioltom az életedet, mert akarom én ezt.
- emberölés:
megöllek téged én önvédelemb?l vagy olyan okoknál vagy körüményeknél fogva, aminek direkt volta nem bizonyítható és nem volt szándékos
- elöre kitervelt gyilkosság:
nem bírom a pofád és már régóta tervezem, hogy kioltom a te életedet, mert az engem nagyon zavar, és odamegyek és ( "gyilkosság" címszó alatt szemléltetett módon ) jól megöllek tégedet
- bérgyilkosság:
mások nem bírják az orcádat és megkérnek engem, hogy öljelek meg téged anyagi ellenszolgáltatásért

El?re kitervelt bérgyilkosság ugyan van, de az a természetéb?l következik, el?re kitervelt emberölés nincsen.
Lehet még pontosítani a fentieket, de tulképpen megállják a helyüket.

Na, ha a fent felsorolt tézisek bármelyikének is megfel az az esemény, ami Elöddel történt ill. ö okozott, akkor a gyilkosság megállja a helyét.
Ha nem, akkor nem.

Innent?l kezdve kéretik szerény személyem szellemi és egyéb mentális képességeit nem jellemezni, valamint dehonásztáló kifejezéseket nem használni.
Ha valaki vitatkozni kíván tegyen úgy mint egy kultúrember, ha nem tesz úgy, akkor ne vitatkozzon.

Köszönke.

Előzmény: koch (1373)