exlexman Creative Commons License 2002.03.24 0 0 5
Mint irod:"szóval ezért akarsz te is népírtást a nagy névtelenségedben. " Népirtást? Azt hiszen más által szerzett sorokat, vagy valami véletlen generált választ irtál, lévén ilyenről szó nincs! Az alpáriasság, bár mint látom "T. jó fej csak hát ez kell az index kozonségének" részt is olvasva, azt látom még mindig bővebben kell a dolgokat megfogalmaznom lévén azt látom, általánosságban fogalmazni értsd."amúgy sztereotípiatárnak remek vagy" lehetősége mindenkinek van! Nekem azonban nem a te személyeddel van problámám, hanem az alpáriassággal ami a szerzők tollaiból megnyilvánul. Ezt leirhatom igy is: " Ki a f...nak képzeled magad te kis p..s, hogy engem nevezz sztereotipia tárnak, amikor még azt sem tudod, hol lehet megtalálni a neten, az értelmező kéziszótárt, hát mi a f....t képzel magáról az aki még a k....g szótárat is mástól másolja, és a mások fa....ból sz....a ki a dolgokat" -valahogy igy lehetne állat módjára megfogalmazni azt amit most leirtam, es leirom ember módjára is. Kedves Barátom, aki igy ismeretlenul is megtiszteltél, hogy az általam nyitott topikban véleményeddel hozzájárultál a dolgok épuléséhez, ki kell jelentsem, nem a személyednek szegeztem a témát. Magam részéről pedig igy utólag is elnézést kérek tőled, ha megsértettelek ezzel a néhány sorral, de lehet igy is, lehet úgy is fogalmazni. Na ez volt az az un. "sztereotípia"? hmmm.! Ez az amit az ominozus altalam emlitett szerzo is megtekinthetne, mert a cikke tartalmát leminositi a pocskondiazo, karomkodo, allatias jelzokkel kiemelt kritizalasa! ..es meg egyszer, bocas, de nem szandekom teged igy ismeretlenul sem megbantani!
Előzmény: bullseye (4)