alfredoo Creative Commons License 2002.03.17 0 0 25
fxor

a masodik reszet nem olvastad amit irtam. szerintem csernobilnak magyarorszagra semmi hatasa nem volt. komoly ember nem allit olyat hogy tenyleg veszely volt. felfujt piskota volt. olyan mint a bos nagymaros.

soha senki nem cafolta (persze virtualitasa miatt nem is lehet) hogy ha a duna magyar folyo lenne mint regen akkor nekunk lenne cca 7-8 alvizi vizieromuvunk. es szolna a hozsanna. hogy mi vagyunk a legtobb alvizi vizieromuvel rendelkezo NEMZET!

nem azt mondom hogy jo volt hogy elhallgattak de hatasa nem volt. se a panikkeltesnek sem az elhallgatasnak. a rakos megbetegedesekben allitolag az etrendnek sokkal nagyobb szerepe van. meg a stressznek. te leszel az en rakos megbetegedesemnek az oka. de mindegy.

egyebkent szo sincs rola hogy ne fogadnek el egy 5-i vitat. soot. ezenkivul azt is elfogadnam hogy egy jol rosszul megszervezett kozonseg medgyessyt lealazza. bar szerintem ez nem kovetkezne be. meg akkor sem ha a kozonseg egyetemista es egy iranyba elfogult. a horn vitan is ha lathato is volt a kozonseg szimpatiaja azert annyira durva dologra nem emlekszem. mondjuk szerintem akkor is horn nyert. mivel orban egy par dologban hazudott.
privatizacios papirok es a hires neves 7%. amit nagyon komolyan igert. es messze nincs. soha nem is volt. tervben sem. csak jol hangzott. es az mszp eleg szepen novelte a vita utan szavazatainak szamat. a fidesz is gyarapodott de foleg torgyanek szavazataival. azok meg ugysem tudtak volna hova szavazni. szoval szerintem vagy nem nyert senki vagy horn nyert a vitaban. olyan piszkos modszerek is voltak (allitolag) hogy felfutottek a termet 30 fokra. ezt radioban mondtak. tobbszor. a hatalomert semmilyen ar sem draga.

Előzmény: fxor (24)