alfredoo Creative Commons License 2002.03.16 0 0 18
fxor

en szivesen elolvasnam a sajtobeli reakciokat. nagyon nagy hulye vagyok? tenyleg olyan jo lenne.

mondjuk mindenkeppen meg fogjuk vitatni a temat ha letrejon a vita mert ide nem vonatkozik a kampanycsend.

en nem szivesen zarnam ki a tobbieket a magyar lakossagot ebbol a vitabol. a forum beli vitabol. biztos mast is erdekelne a te meg ez en velemenyem es a vita eredmenyessegerol szolo eszmecserenk. de ez biztos hulyeseg mert kepzeld el ha valami marhasagra rajossz vagy rajovok es ezzel az itt olvaso emberek ezreit befolyasoljuk.

nem is tudom mit mondjak.

egyet tudok hogy amit orban viktor cselekszik az helyes. egyszeruen nem lehet helytelen. ha veletlenul elfogadja a 3-at akkor az lesz a korrekt es a helyes. ha lemondja az egesz vitat akkor az lesz a celszeru es a helyes. az 5-e pedig vitan felul all. olvasson a hulye magyar kulfoldi ujsagot. az ide fog erni.

tenyleg miert akkora ciki a 3-i vita. esetleg legyen a vita 3-an de hozzunk torvenyt hogy a kampanycsend 10 napos. ez olyan fifikas megoldas hogy lehet hogy valakinek megtetszik. szerintem rendeleti uton is elkepzelheto.

Előzmény: fxor (16)