IDKFA Creative Commons License 2002.03.16 0 0 16
"Medgyessy mégis ott lesz április 5.-én!?

Minden jel arra mutat, hogy a Medgyessy kampánycsapat látva az MSZP elkezdődött mélyrepülését mégis arra a döntésre jutott, hogy április 5.-én miniszterelnök jelöltjük elmegy a vitára, menteni a menthetőt.

2002-03-16 02:39:49

Minden jel arra mutat, hogy a Medgyessy kampánycsapat látva az MSZP elkezdődött mélyrepülését mégis arra a döntésre jutott, hogy április 5.-én miniszterelnök jelöltjük elmegy a vitára, menteni a menthetőt.

A jelek:

A Századvég Politikai Iskola április 5-re és 19-re is kibérelte a Közgáz nagy előadó termét, a tervezett Orbán-Medgyessy-vita színhelyét.

Egyelőre csak terembérletről van szó - nyilatkozta Varga Zoltán , a Századvég Politikai Iskola Alapítvány ügyvezető igazgatója hozzátéve, hogy nem szerveznek semmit a rendezvénnyel kapcsolatban, csak a lehetőséget szeretnék biztosítani a vita megtartásához.

Lendvai Ildikó az MSZP alelnöke Medgyessy-Orbán vita ügyében a két országos kereskedelmi televízió vezetőinek küldött levelet.

A levél megérkezése után pár napra , a TV2 közreadta új választási müsorrendjét amelyben április 5 így szerepel: "Április 5. "Ki lesz a miniszterelnök?" - Szemtől szemben Orbán Viktor és Medgyessy Péter"

Az MSZP nagy sietve helyfoglalási kérelmet adott be a Közgáz előtti térre április 5-re. Arról azonban, hogy milyen jellegű rendezvényt tartanak, még nem nyilatkoztak. Egyes értesülések szerint , Medgyessy melletti szimpátia tüntetésre, amolyan lelki támasz adására készülnek a bent vitázó miniszterelnök jelöltjük számára.

Mindenesetre az a lényeg, hogy minden valószínűség szerint mégis lesz Orbán-Medgyessy vita. "Hunnia.Net 2002.03.16

ÉN IS OTT LESZEK!!! GYERTEK TI IS!!!


idkfa for Doom by SpydercoPolice
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]