Tyűha! Eléggé elmentünk a vízvezeték szerelés írányába, pedig nem ez volt a szándékom. Azzal teljesen egyet értek, hogy egy zárt rendszer esetén, ahova nem jut be ugye valahonnan energia, ez a megoldás nem a legjobbnak igérkezik. Azonban úgy látom, hogy mindenki figyelmét elkerülte az, hogy rezonanciafrekvenciát használunk. Nemrég hallottam egy esetről, amelyben Tesla odament egy épülő irodaház vasszerkezetéhez és egy kis dobozkát erősített rá. (A Spektrumon ment ez le) A kis kütyű rezegtetni kezte a megéppült szerkezetet, ami miatt a munkások fejvesztve menekültek az épületről, mert az annyira killengett és remegett. Az épületet akár le is tudta volna dönteni ez a kis kütyű.
Még mielőtt arra gondolnátok, hogy Tesláról akarok írni, tévedtek.
A lényeg abban áll, hogy ha az eddigiektől eltérően közelítjük meg a vízbontás kérdését, előfordulhat - kizárni nem lehet - , hogy olyan erőket is igénybeveszünk, amire eddig még nem gondoltunk. Nem zárom ki a hatásfok 100% felettiségét sem ez esetben. A puding próbája az evés, az lenne a legcélszerűbb, ha megépítené valaki ezt a cuccost és tesztelné.
Egyébként ha valakit érdekel új energiaforrás és annak gyártása, fejlesztése, akkor nézze meg az www.rqm.ch oldalt, ahol pl. egy "quantum motor - gyanítom hogy nullponti enegiáról van szó" fejlesztését végzik. Az adott cégnél egyébként - és ezt a magyarországi képviselőjétől tudom - kint voltak a MOL Rt. és az MVM Rt. szakemberei is.
A lényeg, hogy már sokszor előfordult a történelem során, hogy ragaszkodtunk egy elképzeléshez, amiről aztán kiderült, hogy nem is úgy van ahogy gondoljuk.
(Az RQM-et is tervezik autóban való használatra)