ds9 Creative Commons License 2002.03.11 0 0 1341
Én azért mindenféle szempontból a pontos megfogalmazást és a tényeket szeretem jobban ( az érzelmek: szeretet/gy?lölet elvakítanak ).

írtam én : "...ez egy baleset volt, két autó ütközött..."
írtad te : "Tekinttel arra, hogy ilyesmi nem kimondottan mindennapos, talán úgy is kellett volna vizsgálni."

A balesetek minennaposak ( sajnos ), hetente nagyon sokan halnak meg az utakon mások hibájából, de ett?l még nem nevezném ?ket gyilkosnak. Vannak olyan balestek, ahol az egyik autóban majdnem mindenki, vagy mindenki meghal, mert maga az ütközés olyan súlyos. Emlékeztetnék arra, hogy a rend?r kocsijában utazó hölgynek semmi baja sem lett, ami elég érdekes, mert a másik utas meg meghalt, súlyos balaesteknél ( melyek nem mindennaposak ) ilyen ritkán történik.
Ezért nem értek egyet a " nem mindennapos " kitétellel, balestek minden nap vannak, és sjóval súlyosabbak mint ez. Mégegyszer és utoljára hangsúlyoznám, hogy nem álló/integet? rend?rt ütött el autóval, hanem ütközött egy másik autóval, melynek utasa véletlenül egy rend?r volt, ez sajnos bárkivel megeshet.

Ehhez sokkal többet nem tudok hozzátenni, talán csak annyit, hogy a tények makacs dolgok, és az érzelmi töltet is annak min?sül, jelen esetünkben a negatív, hiszen hosszú id? óta mesterségesen életben tartod ezen topikot, ami számomra meglehet?sen fura, más problémád nincsen az életben, csak ez, hogy ennyire foglalkozol ezzel, hetetne-kéthetetne új ( és jórészt hasonló ) kommentárokat f?zöl az esethez.

Előzmény: lcsaba (1340)