aamen Creative Commons License 2002.03.10 0 0 592
kedves pp,

ezeknek a furcsa nevu izeknek a mibenleterol fogalmam sincs, es nem is lesz, ez a Te szakmad. legyen ez a t. biztosito problemaja, hogy mimindenszrt figyeljen, ami feltetlenul szukseges, de semmi olyat, ami meg nem, merthogy a szures is penzbe kerul, es o fizeti. en adom nekik a verem meg a pisimet, ez az en dolgom, aztan hogy mit neznek belole, fogalmam sincs, o dolguk es o rizikojuk.

az en problemam meg az, hogy ha alairtam, hogy nem dohanyzok, es ok se szurjak ki a szuresen, akkor amikor xmioert kiveszik a fel tudomet, es nem fizetnek egy fillert se, mert talaltak benne fel kilo nikotint, fizethetem a szamlat. ugyanez, ha bemondtam a dohanyzast, akkor a bizt. dij x forinttal tobb, de ok fizetik a fel tudos koltsegeket.

a tudorakos dologra megintcsak azt tudom mondani, hogy nem szakmam, viszont megfigyelesem, hogy a kornyezetemben minden egyes tudorakban meghalt hozzatartartozom/ismeros eros dohanyos volt.
talan fogalmazzunk ugy, hogy a dohanyzas jelentosen noveli a tudorak eselyeit, juteszembe, ra is van irva a cigarettara, hogy a dohanyzas karos az egeszsegre, vagy valami ilyesmi.

hali,

aamen

Előzmény: psycho-pata (587)