Fine Tune Creative Commons License 2002.03.07 0 0 30
Véleményem szerint legjobb a többlábon állás, bár gyakorlatilag állandóan tanulni kell. Egy közepes cégnél dolgozom, elég gagyi fizetésért. Munka sincs sok, inkább ügyeleti jellegű (mivel az összes szükséges szoftvert 8 év alatt megírtam:))
Van egy BT-m, egyedül vagyok benne, meg egy falkültag. Ezzel a BT-vel viszont megkeresem a fizum háromszorosát, télen még többet is. Aláírom, hogy kell ismeretség is, viszont az első nagyon tartós pénzes helyemet úgy szereztem, hogy szarban volt a cég és lényegében egyedül megoldottam a problémájukat. Ezt már 6 éve folyamatosan értékelik:))) Szóval szerintem a jó munka titka, hogy folyamatosan tanulni kell és akkor elég kevés dologra lehet azt mondani,hogy sorry. Ha többlábon állsz, akkor ha kirugnak sem nagy probléma, szar helyet bármikor lehet találni, csak olyat keress, ahol elég ha legfeljebb napi két órát vagy aktív. A maradékból egyet elszórakozol, a többi tanulás/gyakorlat. Akkor tuti nem kell beszarni és jön a mégnagyobb pénz, emellett elhessegetheted a multi rabszolgamunkáját és baromarcu fönőkét:))

Ja és a szar helyen mindig totálra bejelentenek:)))

Tehát annyiban egészíteném ki Rockefellert, hogy aki dolgzik és nem tanul mellette, az nem ér rá pénzt keresni:))