Cloaca Maxima Creative Commons License 2002.03.07 0 0 1247
Tudjátok, az a szomorú, hogy ez nem csak a Kovácsékra jellemző. A Fábiánt a kis 106-sommal messziről kerülöm.

Sok éve fordult elő a következő: az x ezres szerviznél otthagytam a kocsit, másnapra kész is lett. Próbálom indítani, de a beindításhoz túl kevés volt a feszültség, viszont azt látom, hogy a rádió egyből bekapcsol. (külön áramkörön volt) Mentem a T. munkafelvevőhöz, aki megpróbált meggyőzni arról, hogy rossz az aksi, vegyek újat. Hihetetlen fantázával kitalálta, hogy már öreg (2-3 éves), stb. Azt nem volt hajlandó elismerni, hogy a szerelő bekapcsolta és úgy is hagyta.

A következő szerviznél Kovácshoz mentem, láttam a plakátjukat, ingyen van a kocsimosás - persze egyből kértem. A végén megkaptam a javítás számlájáz - óradíjban rajta volt a kocsimosás.

Annyira felháborító, hogy mennyire hülyének nézik a kedves vásárlóikat - akik birka módjára be is állnak a sorba, mert sajnos nem tehetnek mást.

Nagyon tetszik a 307, de nem tudom, kihez menjek. Lehet, hogy más autó lesz a végén belőle.

Remélem, olvassák a topicot a Peugeot-s illetékesek is.

Hajrá Tigrislábkarom!

Hajrá Tigrislábkarom!!!

Előzmény: Tigrislábkarom (1234)