Törölt nick Creative Commons License 2002.03.06 0 0 108
Nem értek a bokszhoz, de azt érzékelem, hogy nagy pénzek forognak körülötte. Az is egy jó vállalkozás, hogy veszek néhány srácot, feltuningolom őket, veszek nekik ellenfelet, és sok pénzért megmutatom másoknak, hogyan verik szét egymást.
Egy jó ellenfél sokba kerül. Olyan, amelyiknek valamiféle címe is van, az még ennél is többe. Kénytelen vagyok utánaszámolni, érdemes-e ennyit kiadnom érte. Hány nézőt várhatok ? Mennyi lesz a bevételem ? Fedezi-e a kiadásaimat ?
Kokót is kiszámolták ! A ringben is, meg papíron is. Már nem éri meg tartani ! Nem hoz eleget a konyhára !
Hogy abbahagyja, legkevésbé Kokó döntése volt ! Ő egy fizetett alkalmazott, akinek megköszönték eddigi munkáját, és elköszöntek tőle.
Jól csinálta, amit csinált ! Hogy jó bokszoló-e, azt nem tudom ! Akivel összehozták, azt megverte. Hogy nem a legjobbakkal hozták össze, az más kérdés. Mégis világbajnok lett. ( Ezt nem egészen értem. ) Véletlenül aztán olyan ellenfelet is vettek neki, aki jobbnak bizonyult nála. Akkor is tette a dolgát, de mégis megverték. Jobb volt a másik. Ennyi az egész !