szistipisti Creative Commons License 2002.03.06 0 0 1230
Huju san!

A felragaszthatót fel lehet ragasztani bármelyikre. A pattintható típussal van a baj, ami szerintem jobban néz ki egyébként. A szekvenciális emelő olyan, hogy ha a le-felhúzú gombot túlnyomod egy ponton, akkor automatikusan fel-lehúzza az ablakot teljesen, ütközésig. Akkor jó ez, ha pl. kérdezni akarsz valakit az utcán, csak meghúzod egy pillanatra a gombot, és már jön is az ablak egészen ütközésig. Ha megtudtad amit akarsz, csak megpöckölöd felfele, és már dughatod az egyest, a kéz a kormányon te meg indulhatsz is, miközben az ablak szépen megy felfele magától egészen ütközésig (nem kell kivárni más hagyományos típusokban szokásoshoz hasonlóan, hogy felmenjen az ablak). Nem tudom érthető voltam-e? Na már most ez egy nagyon klassz dolog, de veszélyes, mert mi van, ha ott marad a kezed, más testrészedről ne is beszéljünk. Igen ám de a Presence, meg a Prémium ezt érzékeli, hogy ott valami akadály, van és azt gondolja, hogy esetleg valaki szorult helyzetben van és azonnal lehúzza az ablakot. Most mondom a frankót: Ha bepattintható légterelőd van, mindig akadálynak érzékeli, és nem tudod felhúzni az ablakot, mert Ő azonnal lehúzza. A felragaszthatóval nincs ilyen probléma, de az nekem nem tetszett.

Előzmény: Huju san (1228)