marcis Creative Commons License 2002.03.04 0 0 288
Sziasztok!

Viva Las Vegas! 1 betűt tévedtem: Marlin a győztes de hogy! 15 másodperces büntetést kapott boxutcai sebesség-túllépésért, de nem tájékoztatták hivatalosan a bírókat, közben meg leintették a versenyt. (!?!)
Tényleg ilyen jók a Dodge-ok?

Azért Martin is büszke lehet, csak neki sikerült eddig az összes Vegas-i versenyen top 10-ben lenni (1., 10., 3., 6., 3.), csak már egy futamgyőzelem kéne. Ryan Newman is kezd jól menni, simán veri Johnsont az újoncoknál.

Tenisz rulez!!! Semmi változás: nagy homály Várhegyi szövegelése: egyesével csökkenő (?!?!?!)ponttáblázat? Kensethet inkább a Buschból ismerhetjük??? Hát ki volt az év újonca 2000-ben, és ki nyerte akkor a Coca-Cola 600-at? Meg az az Earnhardt-féle jobb első defekt... stb.stb. JÉÉÉzusom... És ezért maradtam fenn éjjel 2-ig... ...pedig az AB Moteurs hétvégenként szinte az egész futamot adja.

Kár, hogy csak rövidke összefoglalókat adnak, csomó jó dolog kimarad (amiről a kommentátornak fogalma sincs), pl. Gordon rutinozása a boxban egész jó volt.

Ma látható a daytonai Busch verseny a Motors TV-n 6-tól. Nézzétek helyettem is.

Ja, és megköszönném, ha valaki leírná azok névsorát, akik nem tudtak elrajtolni Vegasban.