Todd Creative Commons License 1999.03.11 0 0 31
Egyetertek phoebee kijelentesevel, miszerint normalis dolog az, ha az egyes csatornak sajat magukat tuntetik fel legnepszerubbnek. Na de ennyire?
en ugyan nem olvastam ezt a listat, de korabban mar lattam nehanyat a tv2 es az RTL Klub szemszogebol is, es szerintem erosen tuloztak ezen rangsorok osszeallitasanal.
Meglatasom szerint a tv2-nek nagyon jo huzasa volt a Darido, annak ellenere, hogy felall a szor a hatamon, ha meghallom, hogy kezdodik a musor, es nem tudtam vegignezni egyetlen adast sem (igaz, egy ideje nem is probalom). A Darido helyzete a listakon szerintem kozel realis, hiszen valoban az idosebbek nezik inkabb, igy Lajcsi be tudott sorolni a mar emlitett Szomszedok meg Veszhelyzet melle. A tobbi viszont, Herkulessel, Xenaval, meg a jo eg tudja meg mivel, nem a valos helyzetet mutatja (E. Tamas, bocs)
De az RTL Klub sem jobb. Lattam nehany honapja egy oldalas hirdetest, amelyen huszonot centis betukkel viritott, hogy "szep volt fiuk" es hogy 8:2.
Vagyis 8 rtl-es musor volt ket tv2-sel szemben az elso tizben (Darido es nem tudom mar mi volt a masik). hat, mit mondjak, eleg lehangolo es hihetetlen volt a latvany (Legimentok, Megveszem ezt a not stb.). Nem tudom elkepzelni, hogy ilyen szinvonalu musorok lennenek a topon. Egyszeruen nem hiszem el.
Az is igaz, hogy valamilyen modon el kell adni a musort, de ezt a fajta nepszerusitest kicsit arnyaltabban kellene vegezni.