Wágner úr Creative Commons License 2002.02.26 0 0 4
Ez attól van, mer' megin' bolondjózankocc ahelyet, hogy Söröt innál... Semmi ellentdumálás nincs, mer'hogy ez egy ősi tradicijó befolyománya, még abból a zidőből, amikor szerkesztőségi cenzor eresztgette be a hozzászólásokat és amúgyis jobbnak gondolták, ha a T.Szerkben szídják Az Indexet meg a modulákat is, egy helyen az egész hirig... mintha egymást szídnák mindenütt másutt széjjel is, meg szana... vagy széna... mindegy... biztos, hogy nem Sör, akkor meg ez a helye és nem a torkom-hasam... na... Egészség!
Előzmény: Törölt nick (3)