Jozsó
2002.02.26
|
|
0 0
0
|
T. szerk!
Tényleg logikus ezt a topic-ot erre a helyre átpakolni, csak az a hátránya, hogy itt részint senki nem találja meg, részint, ha mégis kapok választ, arról rajtam kívűl senki nem értesül. Természetesen én azzal is megeléxem, ha kapok választ a kérdésemre, és az Index-en ez valami feltűnő helyen jelezve lesz.
maradok tisztelettel |
|