Jozsó
2002.02.26
|
|
0 0
topiknyitó
|
Nem számítok arra, hogy túl hosszú életű lesz ez a topic, de azt remélem talán így sikerül megtudni ezt az eddig számomra titkosnak tűnő információt.
Most futok bele harmadszor abba, hogy próbálom valami cikkel, vagy egyéb dologgol kapcsolatban felvenni a kapcsolatot az indexxel, de eddig nem jártam sikerrel. Külön külön vannak e-mail címek, de nem tudok egy olyan általánosról, ahol a nem-személyhez-kapcsolódó problémákról cikkekről érdeklődhetnék, hozzászólhatnék.
Eddig az ugyelet@mail.index.hu-t próbáltam. |
|